Portfolio

Prohlédněte si naše portfolio a objevte širokou škálu našich řešení. Vývoj responzivních webových stránek, e-shopů a sofistikovaných aplikací. Získejte inspiraci pro váš další projekt.

Objev Svět

Objev Svět - Inspirující cestovatelský blog na WordPressu a TailwindCSS

Náš cestovatelský blog Objev Svět, postavený na robustní platformě WordPress a obohacený o moderní designový framework TailwindCSS, přitahuje měsíčně více než 5 000 unikátních návštěvníků.

Thrift.cz

Thrift.cz - e-shop s exkluzivním oblečením a doplňky na WooCommerce

E-shopové řešení pro exkluzivní second-hand segment, které jsme vytvořili, je založeno na robustní platformě WooCommerce a naší na míru navržené šabloně. Prioritizovali jsme vysokou rychlost načítání stránek, výkonnostní optimalizace a jednoduchost ovládání pro maximální pohodlí zákazníků.

Corner Stories

Corner Stories - Web pro kavárnu s rezervačním systémem, správou voucherů a m ultijazyčním CMS

Webové řešení pro kavárnu Corner Stories v idylických Vršovicích je postaveno na moderním designovém frameworku Bootstrap 5 a platformě WordPress. Aplikace nabízí integrovaný rezervační systém, správu voucherů a multijazyčné CMS pro efektivní blogování a správu obsahu.

Triomax

Triomax - multijazyčné webové stránky pro specialisty v těžbě dřeva harvestorem"

Pro společnost Triomax jsme vytvořili webové stránky na platformě WordPress, s designem založeným na moderním frameworku Bootstrap 5. Stránky jsou multijazyčné s podporou angličtiny, češtiny a němčiny.

Vinický dvůr

Vinický Dvůr - webové řešení pro hotel s integrovaným bookovacím systémem Previo a blogovou platformou

Pro hotel Vinický Dvůr jsme vytvořili komplexní webové stránky, které nejen prezentují hotel, ale také nabízejí praktické funkce pro návštěvníky. Stránky jsou napojeny na bookovací systém Previo, což umožňuje snadné a rychlé rezervace ubytování. Kromě toho jsme implementovali blogovou platformu, která hotelu umožňuje sdílet aktuality, tipy a zajímavosti s návštěvníky.